Хмаринка тегів

Професіографічна екскурсія в Черняхівському райвійськкоматі

Черняхівським районним військовим комісаріатом спільно з районним центром зайнятості було проведено професіографічну екскурсію для учнів старших класів Новопільської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів.

У навчальному класі військового комісаріату учні переглянули два відеофільми про воїнів АТО Черняхівщини.

Учнів ознайомили зі стендами з фотографіями військовослужбовців, які отримали  державні нагороди за участь в АТО (ордени «За мужність» 3-го ступеня та  медалі «Захисник Вітчизни»).

Старший лейтенант Чайківський Б.С. (відділення комплектування) ознайомив присутніх з порядком проведення приписки до призовної дільниці військового комісаріату,  призовом на  строкову військову службу та службу за контрактом до лав Збройних Сил України, відбором кандидатів для вступу до вищих військових  навчальних закладів.

Державний службовець Никончук Н.В. (відділення командування) ознайомила учнів з правовим та соціальним захистом військовослужбовців та членів їхніх сімей.

Старший лейтенант Войтович І.К.( відділення офіцерів запасу і кадрів) ознайомив старшокласників із порядком призову офіцерів запасу на строкову військову службу.

У мобілізаційному відділенні старший лейтенант Левандовський Р.Л. ознайомив учнів із проходженням військовозобов’язаними служби у військовому резерві.

У відділенні військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу майор Нестерчук С.В. ознайомив присутніх із постановкою, зняттям та веденням військового обліку.

Сержант  Кирийчук І.В. ознайомив старшокласників з роботою відділення зв’язку та інформатизації.

Військовослужбовці РВК проводили ознайомлення школярів з навчальною  військовою зброєю: автоматом Калашникова, гранатами Ф-1, РГД-5. Ознайомили учнів з  тактико – технічними характеристиками сучасної зброї, провели практичну розборку та зборку автомата, заряджання, розряджання магазину.

У процесі екскурсії учні з інтересом та задоволенням слухали розповіді військовослужбовців військового комісаріату про участь в АТО та задавали безліч питань на військову тематику.

В.А.ІВАНИЦЬКИЙ, військовий комісар Черняхівського районного військового комісаріату, підполковник       

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити коментар

Gallery
6 7 34 100_1023
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031