Юні черняхівські футболісти зіграють на «Арені Львів»

13-14 травня в Черняхові відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч» 2015-2016 років у середній віковій групі учасників  «Кубок націй Данон».  Житомирську область представляла  футбольна команда Черняхівської ЗОШ I-III ст., яка здобула перемогу на обласних фінальних змаганнях, тим самим виборола можливість проведення зональних змагань на своїй території, на Черняхівщині.

n160520165

До третьої групи увійшли команди Житомирської, Вінницької, Київської областей та міста Києва.

На церемонії відкриття змагань були присутні: голова районної державної адміністрації Павло Ігнатенко, в.о. голови Житомирської федерації футболу Олег Маліновський, голова районної федерації футболу Микола Мартиненко, директор Черняхівської ЗОШ I-III ст.. Галина Шлапак, депутат районної ради Андрій Маційчук, директор дитячо-юнацької спортивної школи Геннадій Гриневич, головний суддя змагань Олексій Подгорчук.

DSC01409-1024x768

Після відкриття змагань юні спортсмени кожної області вправлялися у  жонглюванні м’ячем, ударах на точність та дальність. Перше загальнокомандне місце в цих дисциплінах здобули черняхівці. Усі команди були  відзначені  оргкомітетом змагань, а кращі гравці в індивідуальних номінаціях отримали пам’ятні призи

За результатами зіграних матчів наша черняхівці здобули перемогу, тож представлятимуть Житомирську область на фінальних змаганнях .

Отже, визначилися останні фіналісти Всеукраїнського дитячого футбольного турніру “Кубок Націй Данон”.

Переможці обласних змагань були розподілені у семи зонах (за територіальним принципом). Згідно з регламентом турніру, тільки найкращі команди з кожної групи здобували право продовжити боротьбу за головний приз Кубка Націй Данон.

• 6 група – Кіровоградський НВК-6,
  • 7 група – Бериславська ЗОШ-1 (Херсонська область).

Фінальний турнір відбудеться у Львові та Винниках (групові змагання) з 24 по 26 травня. Стикові матчі, поєдинок за третє місце та головний фінальний двобій пройдуть 26 травня на стадіоні “Арена Львів”.

n160520163

Учасників фінального турніру, крім футбольних баталій, очікує насичена культурна програма. До того ж усі вони отримають від організаторів комплекти форми та футбольні м’ячі. Переможці і призери стануть володарями кубків, медалей, дипломів і грамот. Найкращі гравці в кожній команді отримають подарунки. Під час турніру визначаться переможці в особистому і командному заліках з елементів гри у футбол (жонглювання м’ячем, удари на дальність і точність).

Запрошуємо справжніх любителів футболу завітати 26 травня на “Арену Львів” і підтримати юних черняхівських футболістів у боротьбі за найкращу команду України (початок – о 10:00, фінальна гра – о 12:00). Саме вона в жовтні 2016 року представлятиме нашу державу на кращих стадіонах Парижа (Франція) на неофіційному чемпіонаті світу “Кубок Націй Данон”, у якому візьмуть участь команди з 36 країн світу.