Конкурс з розробки емблеми триває (оновлено)
Черняхівською районною громадською організацією “Україна – це МИ” було оголошено конкурс на кращу емблему для організації.
Перші розробки емблем почали надходити до оргкомітету. Прохання до користувачів сайту дати свою обєктивну оцінку даним роботам.
З великою вдячністю оргкомітет ЧРГО “Україна – це МИ”
P.S. Свої роботи Ви можете надсилати на електронну адресу Dzyublik@mail.ru або приносити до громадської приймальні, що знаходиться за адресою: смт.Черняхів, вул.Леніна, 25 (2 поверх торгівельного центру МАХІ).
№1
Завантажується ...
Завантажується ...
Завантажується ...
Завантажується ...
Завантажується ...
Перша емблема – ніяка. Ні про що. А другу можете зразу прибрати, бо якось негарно в державному прапорі дірки вирізати чи випалювати.
Емблема це певний ідейний меседж , тобто повинен передаватись якись цільовий імпульс, видимість мети . Через образ ця енергетика має передаватись і чимось надихати, до чогось мотивувати.Кожен знак , кожна форма ,кожен жест , кожна крапка має передавати щось конкретне та зрозуміле та аргументоване, тобто потрібно відходтити від абстракції.В двох запропонованих варіаціях змальована проста абстракція з елементів державної символіки якщо точніше з державного прапора. Щоб це не був символ великого хобі-клубу необхідно проводити глибоке переосмислення сутності,сенсу ,доцільності ідейності, відповідності до часу, ідея проекту має бути короткою ,ясною та зрозумілою. Як що таку емблему побачить випадковий громадянин перше запитання яке виникне в нього буде приблизно таким : Яке покликання та призначення цієї організації ?
Абсолютно погоджуюсь з ГЕОРГ РЮРИК ЧИВЕШАЛАМ.
Про перший варіант казати не буду, але другий вже непригодний тільки тим, що містить в собі фотографію та різного роду “ефекти фотошопу”. Я так розумію, що дана емблема буде активно використовуватись в діяльності організації, а отже це і друк на тканині, різного роду сувенірці. Ви можете собі уявити Такий “шедевр фотошопу” на футболці? Я б таке не вдягнув. Але про смаки не тут. Може краще взяти за основу цю ідею та трохи її трансформувати: контур України залишити, але заповнити його намальованими обличчами: серйозними, посміхаючимися, щось обговорюючими чи співаючими… Якщо Україна – це ми, то нас повинно бути багато і різних) А щодо кольорів, то раджу зупинитись на якихось двох, максимум трьох. і не поєднувати в одній емблемі несумісні кольори (голубий, жовтий и раптом чорний…) Про це є достатньо інформації в мережі.
Щодо слова Укрїна: чому раптом зникла літера Н та з’явилась латинська N? Де поділось тире? Повинен бути знак оклику чи ні?
Третій варіант можна брати за початкову контурну основу додаючи сюди а) яскраво-виражений елемент пов*язаний з ознакою району, б) з головниий елемент символізуючий напрямок діяльності організації . Напрямок діяльності наприклад є розбудова громадянського суспільства , але це широке умовно-відносне філософське поняття , це поняття потрібно зпростити, звузити адаптувати і ототожнити з діяльністю організації , можливо цей елемент буде спільний з адміністрвтивно-територіальним символом, тобто два в одному.
А чим ваша організація займається?