24 лютого Черняхівській селищній раді виповниться 90 років
СЛАВА УКРАЇНІ!
Шановний Черняхівський селищний голово, шановні депутати, члени виконкому та загалом усі працівники органу самоврядування, від усього серця дякую вам за пророблену роботу щодо виконання Закону “Про декомунізацію» в частині, що стосується перейменування вулиць.
Слово Боже каже: «Ні хто не наливає нового вина в старі бурдюки, бо і бурдюки прорвуться і вино пропаде…», «Не можеш служити двом богам (панам)…», «Не роби собі ідола та кумира…». Великий Кобзар Тарас Шевченко в своїх творах неодноразово заповідав не забувати та шанувати наших Великих пращурів – героїв України, « Бо хто матір забуває , того Бог карає…» – писав поет.
Ви одні з перших на Житомирщині ефективно, вчасно та плідно не тільки дотримались та відповідально реалізували вимоги чинного закону, який є однією з умов успішної євроатлантичної інтеграції нашої держави, визначений ще резолюцією ПАРЄ від 2009 року, а ви як справжні патріоти вшанували в топонімах смт. Черняхова пам’ять про визначних наших земляків які працювали і боролись за духовне відродження, національне визволення та державну незалежність України. Вчинили відповідно до Святого Письма, українського законодавства і здорового розуму. Пам’ятаймо минуле, творімо теперішнє та дбаймо про майбутнє, бо це того варте! Ваша патріотична громадська позиція та активність заслуговують на високу оцінку та повагу ваших виборців.
22 лютого 1926 року в смт. Черняхові розпочала свою роботу Черняхівська селищна рада депутатів трудящих, як представницький орган місцевого самоврядування на території нашої з вами територіальної громади.
Тому дозвольте від щирого серця та всієї душі привітати вас з вашим прийдешнім 90 – річчям та побажати подальших великих звершень, значних досягнень, успіхів та натхнення у вашій нелегкій роботі. Рясних Божих благословінь, здоров’я та щастя кожному.
З ПРИЙДЕШНІМ ТЕБЕ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, НАША СЕЛИЩНА РАДО!
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ СЛАВА УКРАЇНІ!
І слова…. На сьогодні вже нічого не варті… Так в принципі і завжди було… АЛЕ…. ЗАКОН ЧЕСТІ!!! ОТ саме тому ми і маємо РОБИТИ, а не розказувати!!! І ми маємо мислити ГЛОБАЛЬНО, а не за освітлення, без якого і так прожити можна, без доріг, яких і так у нас не було, і закцентувати уваги на інших, ще більш потрібних речах!
Якщо мислити “ГЛОБАЛЬНО”, то навіщо назва вулиці, по якій ні проїхати, ні пройти, бо багнюка і темнота. Невже хтось адекватний може давати такій вулиці ім’я славетного земляка або Небесної сотні, невже таким чином можна когось вшанувати?
Треба поважати себе і своє містечко, робити його чистим, затишним, європейським, а не прикривати ями, грязь і сміття гарними словами.
На сьогодні історичне та туристичне краєзнавство на Черняхівщині знаходиться в стані застою і є об’єктивно недорозвиненим. Якщо запитати пересічного мешканця смт. Черняхова з чим , або з ким в нього асоціюється минуле його рідного краю почуєш переважно таке: палац на Очеретянці, фортеця, Юрій Немирич, можна почути ще прізвище деяких діячів комуністичної доби та процес економічного форсування агропромислового розвитку в 20 ст. і більше майже нічого.
Черняхівщина стала історичним полем співжиття та спільного розвитку багатьох етнокультур: власне української, єврейської, чеської, польської німецької, тощо. Невже дослідження наприклад німецького сліду на території сучасної Черняхівщини не стало б додатковим чинником для запрошення туристів з Німечини, та підставою для переговорів щодо участі німців в інвестуванні в нашу місцеву економіку. Це стосується і єврейського, польського , чеського етноісторичного фактору тощо. Вважаю , що це є важливим аргументом для серйозного обговорення , вивчення та розгляду даного питання на високому рівні. Питання тільки в тому, щоб знайти політичну волю на рівні місцевої влади і порозуміння в проблематиці матеріальної допомоги на рівні промисловців та підприємців району.
Блін, читаю, не розумію. А що Вам шановний заважає провести дослідження, організувати круглі столи, промо акції та інший екшн… Чи так і будемо входити до диванної сотні, розповідати про бездіяльність місцевого політикуму та влади? В кінці кінців Вас обрав народ черняхівщини, Ви депутат районної ради, голова групи, чи як там це у Вас називається? Не про те ми думали, коли голосували за Вас, сподівалися що Ваше передове мислення і подальші дії це одне ціле. Сумно… розчаруванню немає меж. Надрукуйте газет, і розповідайте що всі козли, можливо хтось Вам і повірить наступного разу…
Підтримую ідею пана Юрія. Слушне зауваження. Звичайно, було б суперовськи, коли б Черняхівщину відвідали туристи з-за кордону. Це б, звісно підняло б її авторитет на арені Житомирщини. Варто розпочати з елементарного: треба просто приділити увагу історичним постатям, архітектурним об’єктам, історичним пам’яткам, проводити врешті-решт якісь конференції, круглі столи, обговорення. Чи є на Черняхівщині місцеві краєзнавці? Ау…? Якщо є – заходьте в редакцію. Разом щось придумаємо.. Давайте спільно покращувати культурне, економічне та соціальне життя району і розвивати туризм… Прикро це говорити, але від Черняхівщини віє застійним саудепом,а хочеться, відчути промінчик сучасності
Щиро вітаю,будемо святкувати