Чому вулицю Леніна перейменовано на Володимирську?
Як не крутіть, а центральна вулиця в місті, містечку чи селі повинна мати не випадкову назву. А вже коли центральна вулиця Черняхова в незалежній Україні носила ім’я «вождя пролетаріату» Леніна, то це був справжній нонсенс. Тому думки декого про зміну назви «А навіщо було змінювати?» виглядають по меншій мірі недоречними.
Депутати селищної ради вирішили назвати центральну вулицю містечка Володимирською. Чому і яке відношення має київський князь Володимир до наших країв?
Він, Великий князь Київський, має відношення у першу чергу до всієї України. Він хреститель Київської Русі. Онук княгині Ольги, син нашої землячки Малуші. Батько Ярослава Мудрого. Розширив межі столиці Києва, збудував Десятинну церкву. Першим із руських князів розпочав карбувати власну монету. Використовував особистий знак «тризуб», що став гербом України. Заснував фортифіковані міста. Канонізований Католицькою і Православною церквами як рівноапостольний святий. Думаю, цих аргументів досить для тих черняхівців, котрі ще в чомусь сумніваються. Про Ульянова-Леніна мені якось і писати не хочеться, стільки лиха для нашого народу було пов’язано з його іменем.
Вулиця Володимирська в Черняхові – найкраща. На ній ошатні споруди установ, організацій, ресторанів та житлових будинків. Це візитівка райцентру. Робімо так, щоб вона була ще кращою.
Її варто було б назвати вул. Київська (по аналогії з Житомирською та Коростенською), бо Володимирська звучить непогано, але Київська було б краще і логічніше
а ми особливі)))