Екологи перевірили «УКР-ГРАНІТ ПМ»

Пройшло досить чимало часу відтоді, як жителі багатоквартирних будинків №№ 124, 126, 126-А по вулиці Володимирській у Черняхові (житловий масив «Меліоратор») звернулися до народного депутата України Павла Дзюблика зі скаргами на недотримання санітарно-екологічних норм каменеобробним підприємством «УКР-ГРАНІТ ПМ», яке знаходиться в них буквально під вікнами.

Сусідство

Народний обранець у свою чергу звернувся до Державної екологічної інспекції України, яка взялася за вивчення цього проблемного питання. Цього тижня представники інспекції в Житомирській області нарешті виїхали на місце.  Разом із працівниками апарату Черняхівської селищної ради і керівником громадської приймальні народного депутата України Павла Дзюблика Людмилою Ратушною відвідали зазначене підприємство й переконалися, що скарги жителів справді є слушними: відстійники з пульпою знаходяться дуже близько до житлових будинків, на території підприємства вже є ціла дорога, зроблена з відстояної пульпи, бо ці відходи нікуди не вивозяться.

IMG_0230 Пульпа IMG_0233

Брудна вода після миття техніки на естакаді тече під нахилом до будинків житлового масиву.

Крім екологічної служби, виїзд на місце повинні здійснити представники санітарно-епідеміологічної служби, щоб оцінити вміст пилу в повітрі, яким дихають місцеві жителі, а також зробити свої висновки в плані оцінки шуму, який створюється в результаті розвантаження каміння та роботи агрегатів.

Народний депутат України тримає звернення земляків на контролі і зробить усе можливе, щоб захистити їхні інтереси.

IMG_0246

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “Екологи перевірили «УКР-ГРАНІТ ПМ»”

  • Черняхівець says:

    хотілося б трохи більше фактів: що саме було порушено, під які статті і яких кодексів/законів підпадає, що далі: штраф, усунення порушень, суд… і як справи з екологією на інших, в т.ч. гранітного профілю, підприємствах? і якщо вже будуть міряти концентрацію пилу, то вона на всіх вуляцях, особливо висипаних відсівом, теж мабуть перевищує всі норми, може скрізь поміряти? народу буде цікаво чим вони дихають, особливо коли дощу довго немає… колись було поняття СЗЗ (санітарно-захисних зон) для підприємств, чи для таких виробництв СЗЗ не передбачається?

  • shaman says:

    Наші можновладці так сумлінно виконують свої посадові обов”язки, що за “турботою” про людей вони зовсім якось плювати хотіли на екологію навкруги Черняхова. А в нашому селищі, в кожному такому підприємстві з обробки каменю ( а їх не мало), є своє звалище пульпи.Правда десь чуть подалі від людських очей. А що робиться по окраїнах Черняхова , в кущах та при дорогах. Там стихійні сміттєзвалища. Я не кажу вже про головне сміттєзвалище, яке вже слід наректи осередком екологічної катастрофи нашого району. Мабуть вже пора шановній владі чи депутатам створити екологічну комісію та зробить висновки з цієї ситуації.

  • паромон says:

    Однозначно, крім округів треба ще по кущах проїхатись і в кожну хату зазирнути. Зажрались вобще. А може ще й попатрулювати по кожній вулиці щоб наші Громадяни не срали там де бачили. Може треба відповідальність ділити порівнуна кожного

Залишити коментар

Gallery
11 31 dsc_0869
Листопад 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930