Як працювати в умовах карантину

Поширення коронавірусної інфекції вплинуло на всі сфери життя. Чимало людей почали працювати дистанційно, освоюють нові методи роботи. У багатьох зросло навантаження, як, наприклад, у працівників системи БПД, які в цей період працюють у посиленому режимі, консультуючи українців через телефон, вайбер, месенджер і телеграм, готуючи актуальні правові роз’яснення, записуючи відеоролики, вебінари, онлайн-конференції.Тому публікуємо практичні поради, як ефективно налагодити віддалену роботу, залишатись продуктивним і перебувати в позитивному настрої. Їх для вас підготували фахівці відділу людських ресурсів КЦ з надання правової допомоги, які теж працюють дистанційно ?

? Облаштуйте комфортне робоче місце
Створіть для себе комфортні умови вашої праці, це допоможе бути більш мотивованими. Має бути стіл, розташований там, куди потрапляє сонячне світло. Працюйте там, де ніщо не відволікає.

? Дотримуйтесь робочого графіку
Коли люди працюють удома, вони можуть працювати більше, але не завжди продуктивніше. Тому починайте згідно з офісним графіком, майте час на перерви та обід та не засиджуйтесь біля комп’ютера в кінці робочого дня, намагаючись наздогнати те, що не встигли.

? Дійте згідно з планом
▶️ Радимо писати список завдань на наступний день, а щоб контролювати їхнє виконання, встановлюйте нагадування. Найефективніше – планування погодинне. Наприклад, з 9.00 до 13.00 ви проводите відеодзвінки, а з 14.00 робите об’ємні завдання, які вимагають зосередження.
▶️ І не забувайте підвищувати свою внутрішню мотивацію виконаними завданнями

? Використовуйте сучасні технології⚙️
▶️ Робочі чати. Насамперед стежте за чатом усієї компанії. Він допоможе у вирішенні простих питань, робочих моментів, фіксуванні домовленостей та для призначення зустрічей.
▶️ Програми для відеодзвінків. Для вирішення складних питань чати погано пристосовані, і більше допомагає відеодзвінок. Зараз на ринку достатньо таких програм: Zoom, Skype, які мають як безкоштовні версії, так і платні пропозиції з розширеним функціоналом.
▶️ Інструменти для планування задач. Програми Trello, Google календар допоможуть вам нічого не забути.

? Залишайтеся на зв’язку ?
Ваші колеги мають легко з вами зв’язатися і поспілкуватися. Тож радимо мати увімкнуту систему сповіщень на телефоні з пошти чи робочих месенджерів, щоб мати можливість бути на зв’язку, якщо виникне термінове питання.

? Пам’ятайте про себе
▶️ Спілкуйтеся. Найголовніший мінус віддаленої роботи – дефіцит спілкування. І зараз це загострюється, адже через карантин працівники не можуть зустрітися з друзями після роботи. На щастя, вирішити цю проблему допоможе сучасний девайс — ви можете проводити відеодзвінки з друзями, разом дивитись кіно чи грати в ігри.
▶️ Пам’ятайте про потреби членів своєї родини. Приділіть увагу своїм близьким, поділіться своїми відчуттями, емоціями та роздумами. Можливо, для когось сьогодні саме ви є підтримка а потім вони стануть підтримкою для вас.
▶️ Займайтеся фізкультурою.  Під час карантину лікарі радять не виходити з дому, але це не означає, що варто припинити будь-яку фізичну активність. Робіть невеличкі перерви під час робочого дня. Пройдіться по квартирі, зробіть кілька вправ для спини та шиї. Також радимо робити ранкові чи вечірні розминки з членами сім’ї – комплекси вправ легко знайти на Ютубі.
▶️ Навчайтесь та розвивайтесь. У вас може з’явитися можливість прочитати цікаві книжки, на які ви раніше не мали часу. Відвідуйте онлайн музеї та переглядайте спектаклі адже зараз такий зручний час для саморозвитку. При бажанні та потребі пройдіть -онлайн курси, на які не вистачало часу в звичайному робочому режимі.

? Декілька корисних книжок, які допоможуть працювати ефективніше:
? «Есенціалізм», Грег МакКеон
«Сила волі. Шлях до влади над собою», Келлі Макґоніґал
?«Рисовий штурм та ще 21 спосіб мислити нестандартно»,Майкл Мікалко
?«Як спілкуватися з ким завгодно», Марк Роудз
?«Мій продуктивний рік. Як я перевірив найвідоміші методики особистої ефективності на собі», Кріс Бейлі
? «Емоційний інтелект. Чому він може означати більше, ніж IQ», Деніел Гоулман
?“Зроби це зараз» Брайана Трейсі
?«Deadline» Том Демарко
? «Вічно втомлений. Як впоратися з синдромом хронічної втоми», Джейкоб Тейтельбаум
? «Усвідомленість. Як знайти гармонію в нашому шаленому світі», Марк Уільямс і Денні Пенман;
? «Запали себе!», Джон Рейт і Еріка Хагерман
?«Режим генія. Розпорядок дня великих людей», Мейсон Каррі
? «Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал», Том і Девіл Келлі

? Вебінари на цю тему:
? «Медіаграмотність як необхідність». Відбудеться 3 квітня 2020. Потрібна попередня реєстрація
https://gurt.org.ua/news/trainings/59210/
? «Психологічний антикоронавірус: як налаштуватися на дистанційну роботу, споживати інформацію та опиратися паніці». Відбудеться 3 квітня 2020. Потрібна попередня реєстрація
https://naseminar.com.ua/…/618-psihologchniy-antikoronavrus…
? Управління людьми і проектами. Потрібна попередня реєстрація.
https://eduhub.in.ua/…/kurs-1-upravlinnya-lyudmi-i-proektami
? Емоційний інтелект. Потрібна попередня реєстрація.
https://eduhub.in.ua/courses/emociyniy-intelekt
? Персональна ефективність. Потрібна попередня реєстрація.
https://eduhub.in.ua/courses/kurs-3-personalna-efektivnist

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
26 30 33 dsc09628-4
Листопад 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930