Покращення медицини Черняхівщини: перелік фельдшерських пунктів, які хоче закрити влада
Відбір медичних закладів на закриття здійснюється владою нібито залежно від наявної в них матеріальної бази: враховується відповідність приміщення, медобладнання, апаратура тощо. Також враховується кількість населення, яке обслуговується даним закладом. Таким чином планують закрити фельдшерські пункти у найменших селах і найгірших приміщеннях із найубогішим медичним обладнанням . Тож закриттю підлягають фельдшерські пункти чотирнаднадцяти сіл:
Щербин та Іванкова, які приєднаються до Вільська, відстань 8 км;
Крученця та Клітища – до Ксаверівки, відстань 5 км;
Росівки, Н.Салів і Осівки – до Салів, відстань до 8 км.;
Сельця – до Браженки, відстань до 6 км.;
Неража і Карла Маркса – до Жадьок, відстань до 5 км.;
Федорівки, Малинівки – до Стирт, відстань 4 км.;
Свиді, Ганнополя – до Видибора, відстань 3 км.;
Корчівки – до Головиного, відстань 5 км.;
Щенієва – до Забріддя, відстань 5 км.;
Осник – до Високого, відстань 3-4 км.;
Славова – до Селянщини, відстань 3 км.
У цих малих селах ще живуть люди, які хворіють! Як хворій людині подолати відстань до медичного закладу чи дочекатись фельдшера? Яким транспортом дістатись тій людині до сусіднього села з ФАПом чи медику до хворого? Хто згодиться везти? Хто буде платити? Хто дасть відповідь на ці запитання?
На найближчій сесії районної ради планується створення Центру первинної медико-санітарної допомоги. У результаті цього не тільки закриють усі вищеперераховані фельдшерські пункти, а й поліклініка як така зникне, вірніше поділиться на вищеназваний центр та консультативно – діагностичне відділення з вузькими спеціалістами, лабораторією, УЗД, рентгенкабінетом.
Що ще придумає Київ для покращення сільської медицини ?
Не Київ, а “не которые товарищи из донбаса, которые нам вовсе не товарищи, пересилившиеися в Киев с помощью большого каличества других таких же жителей донбаса, спасибо им большое за П.Р…; и наше счастливое детство “. МАЛИ ВОНИ НАШІ ПРОБЛЕМИ І ВЕСЬ НАШ З ВАМИ РАЙОН НА УВАЗІ.