Майбутнє створюється сьогодні

У нашому динамічному сьогоденні кожна людина, яким би видом діяльності вона не займалася, потребує досконалого знання економічних законів та закономірностей. Тим більше, що ми живемо в час розбудови ринкових відносин. Тож підвищення життєвого рівня кожного з нас буде безпосередньо залежати від добробуту всього суспільства.Всім відомо, що в науці немає привілейованих шляхів. Це добре розуміють учні Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які працюють над економічними проблемами. Адже тільки завдяки праці, наполегливості, терпінню можна торувати шлях до встановлення наукової істини та одержання певних здобутків. Ось уже декілька років поспіль ми йдемо цим шляхом. Набутий досвід роботи з науковою літературою, уміння досліджувати, експериментувати, сконцентруватися на вирішенні актуальних проблем, які вирішуються на факультативних заняттях з курсу «Економічне моделювання та розв’язування економічних задач», науково-дослідницька робота в Малій академії наук допомогли зробити перші кроки на шляху особистого становлення учня 9-А класу Дмитра Букати, який взяв участь в щорічному обласному конкурсі творчих робіт «Житомирщина – моя мала Батьківщина» за темою «Вплив сільського зеленого туризму на розвиток альтернативних видів зайнятості (на прикладі Черняхівського району)», яка є актуальною та недостатньо дослідженою в економічній літературі.
У роботі він ґрунтовно висвітлив економічну сутність та історичний аспект поняття «сільський зелений туризм» та його розвиток в Україні на початку ХХІ століття. Цінним є те, що учень висловлює думки з приводу тих чи інших фактів, які досліджуються, вміло використовуючи літературні джерела та сучасні методи економічного дослідження. Заслуговує на увагу оригінальність обробки та аналізу статистичних матеріалів з демографічної ситуації району за останні десять років, що допомагає Дмитру зробити певні висновки з досліджуваної проблеми. Особливо слід відзначити практичне значення проведеного дослідження: воно є першим кроком у вирішенні тих нагальних питань, які стоять перед нашим суспільством сьогодні, особливо для підприємців-початківців. Заслуговують на увагу рекомендації з ефективного розвитку сільського зеленого туризму в Черняхівському районі, які значно покращать спілкування людей з природою, екологічну просвіту населення, охорону природи, розвиток місцевого соціокультурного середовища, підвищення рівня життя, залучення іноземних інвестицій та збільшення надходжень до місцевого бюджету.
Крім того, робота має пізнавальний характер для юних економістів.
З-поміж кращих робіт, які були представлені учнями шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та коледжів Житомирської області, на завершальному етапі Конкурсу було відібрано 36 робіт і 26 грудня 2017 року визначено переможців на обласному форумі, який проходив в Житомирському державному технологічному університеті.
Робота «Вплив сільського зеленого туризму на розвиток альтернативних видів зайнятості (на прикладі Черняхівського району)» була відзначена Дипломом І ступеня та цінними подарунками.
Тому віриться, що на життєвому шляху автора цієї роботи Дмитра Букати буде ще багато успіхів, тому що він заслуговує цього.

Д. І. Троценко, учитель економіки Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
6 dsc083613 20 100_1060
Грудень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031