



У Бердичеві молодь відпочиває на повну. Слідом за нічним клубом «Амстердам» там гучною пінною вечіркою нещодавно відкрився новий танцпол «Колізей». Всі задоволені змінами і радіють, що мають змогу потанцювати під сучасну музику та приємно провести час з друзями під відкритим небом. Читати далі »
«Всякому місту — звичай і права, всяка тримає свій ум голова», – писав колись Григорій Сковорода. І ці його слова дуже слушні нині. Якщо в інших населених пунктах у когось є дурна звичка привласнювати собі Межигір’я та морські узбережжя, то чому Черняхів повинен терпіти подібне? Якийсь нікому не відомий пан Васильєв, який нібито підписав договір про спільну діяльність із Житомирським міжрайонним управлінням водного господарства 2010 року, з того ж таки часу, як розповідає його представник, опікується черняхівським ставком. Запускає малька, прибирає з узбережжя сміття, будує штучні загорожі, встановлює таблички про заборону вилову риби, врешті-решт розповсюджує серед бажаючих порибалити квитки по 75 гривень. А також, як розповідають місцеві рибалки, зрізає дерева навколо ставка, кидаючи їх у воду, виловлює вночі рибу сітками. Читати далі »
20 липня відбулася нарада бджолярів району, яку вів заступник голови райдержадміністрації Петро Пивовар. У ході зустрічі пасічники району, а їх зібралося півтора десятка, обговорили проблеми бджільництва, зокрема наявність медоносних сільськогосподарських культур у районі, питання зимівлі бджолосімей тощо. Читати далі »