Звернення колегії УМВС України в Житомирській області

Шановні жителі Житомирщини!

Наша країна переживає нелегкі часи. Східні регіони лихоманить від атак сепаратизму та тероризму. Військовослужбовці, працівники міліції та добровольці зі зброєю в руках змушені відвойовувати правопорядок і спокій на буремних Донбасі та Луганщині, аби протистояти поширенню неоголошеної війни на інші українські регіони.

Головним завданням органів внутрішніх справ у таких умовах є збереження територіальної цілісності України,  захист конституційних прав громадян, недопущення руйнування внутрішнього устрою та інфраструктури міст та сіл, забезпечення законності у всіх сферах суспільного життя.

Житомирські правоохоронці несуть службу із забезпечення правопорядку, фактично, у самому горнилі війни. Вони патрулюють населені пункти Луганщини, чергують разом з військовослужбовцями на автомобільних блокпостах, беруть участь у проведенні спецоперацій з, так званої, «зачистки» міст і селищ, звільнених від терористів. Кожен з них – незламний духом боєць, мужній і сильний патріот своєї країни. Для кожного правоохоронця, який вирушає в зону проведення АТО, головним є виправдати покладену на нього довіру у виконанні надважких завдань і повернутися додому, до рідних, цілим і неушкодженим.

За таких обставин, сьогодні, як ніколи, усім тим, хто ціною власного здоров’я та життя повертає спокій на схід України, хто опинився у скруті через вимушене залишення власної домівки і знайшов тимчасовий прихисток у нашому регіоні, важливо відчути нашу з вами підтримку.

Ми дякуємо вам, шановні жителі Житомирщини, за виявлення у нелегкі часи притаманних вам рис – чесності, порядності і життєвої мудрості. Звертаємося до вас із закликом згуртуватися для захисту нашої країни не тільки на передовій, а й створивши надійний тил нашим бійцям.  Це потребує самовіддачі та дисципліни від кожного з нас. Проте наш патріотизм, витримка і вірність рідній українській землі, безумовно, стануть запорукою подолання усіх труднощів і збереження споконвічних миру і спокою на нашій Батьківщині.

 

 

З повагою

колегія УМВС України в Житомирській області

 i

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
12 18 31 34
Квітень 2025
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930