![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
У селі Троковичі ремонтують дорогу Троковичі-Некраші. Стан даної ділянки дороги протягом тривалих років знаходиться у жахливому стані. Десятиліттями тут не виконували навіть ямковий ремонт, хоча автомобільна дорога знаходиться на балансі Служби Автомобільних доріг в Житомирській області.
В останні роки ситуація зрушила з мертвої точки, оскільки данним питанням зайнявся громадський активіст, житель села Троковичі, а нині вже й кандидат в депутати до Черняхівської районної ради від Політичної партії «КОНКРЕТНИХ СПРАВ»- Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО, який постійно звертався до всіх органів влади, щоб хоч частково вирішити данну проблему.
«Дорога Троковичі-Некраші роками не ремонтувалася зовсім. Я звертався до УкрАвтоДору, Житомирської ОДА, до прем’єр-міністра та інших чиновників різних рангів. Трохи пізніше мені таки вдалося налагодити співпрацю з Службою Автомобільних доріг в Житомирській області. Вже протягом 2-х років проводиться періодична підсипка відсівом найпроблемніших ділянок на даній дорозі, а також декілька разів проводили грейдерування узбіч. Цієї весни ми вже проводили частковий ремонт, зараз проводимо його знову. »
Ми перевірили слова Анатолія МЕЛЬНИЧЕНКА і переконалися, що ремонт дійсно проводять. А тому, можемо зробити висновок, що це чергова КОНКРЕТНА СПРАВА, яку зробив Анатолій Мельниченко.