![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
22 серпня о 14:38 рятувальникам селища Черняхів надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир чотириповерхового житлового будинку. Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС у Житомирській області.
«До служби порятунку зателефонували сусіди, які відчули запах диму у своїх помешканнях та повідомили про це рятувальників. По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця події з’ясувалося, що осередок займання знаходиться у трикімнатній квартирі на четвертому поверсі багатоповерхівки. Для проведення розвідки, всередині сильно задимленого помешкання, рятувальникам довелося застосувати апарати на стиснутому повітря. В одній з кімнат, на дивані, було виявлено 64-річного власника квартири, інваліда першої групи. Чоловік перебував у свідомості, але не міг самостійно покинути помешкання. Рятувальники взяли господаря під руки та вивели його на свіже повітря. Потерпілий лише трохи надихався диму, але від госпіталізації відмовився», – йдеться у повідомленні.
Вогонь встиг знищити лише диван та два матраци. Всі кімнати квартири залишилися неушкодженими.
Наразі фахівцями встановлюється причина виникнення вогню, а також суми завданих збитків та врятованих матеріальних цінностей.
Анатолій Мельниченко