![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Благодійну акцію, організовану ЧРГО «Україна – це МИ» завершено. Кожен житель Черняхівщини від щирого серця міг поділитися одягом та взуттям із дітьми, котрі потребують саме такої допомоги.
Сьогодні теплі речі знайшли своїх нових власників: активісти організації побували з цією місією у Високому, Осниках, Бежеві, Головиному та Сліпчицях. Більше вісімдесяти дітей, крім одягу та взуття, отримали й подарунки від Благодійного фонду народного депутата України Сергія Пашинського та районної організації партії «Батьківщина».
Дякуємо всім небайдужим, хто потурбувався про дітлахів.
Молодці ! Так тримати ! Ваш чин є прикладом для наслідування!
А і справді, чого не віддати речі своїх дітей (які вже виросли) іншим? Треба просто не лінитися.