![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
В Українському Домі /м. Київ/ пройшла фінальна частина Всеукраїнського конкурсу якості (товарів, робіт, послуг) “100 кращих товарів України”.
Цього року Житомирщину там представляло і черняхівське ТОВ “Нива-Експо” (фіналіст), керівництво якого отримало престижні нагороди.
Крім наших земляків, до Києва їздили й інші переможці конкурсу “100 кращих товарів України” в області: ДП “Житомирський лікеро-горілчаний завод”, НВ ТОВ “Житомирбіопродукт”, ДП “Коростишівське лісове господарство” та Овруцька зразкова мала академія народних мистецтв та ремесел, лауреати – ТОВ “Ревега” (м. Бердичів), ПАТ “Мар`янівський склозавод”.
Церемонія нагородження супроводжувалася великою концертною програмою.