Апеляційний суд визнав неправомірним знесення кіоску приватного підприємця Миколи Автономовича Іщенка

Повернутися до теми минулорічного знесення кіосків по вулиці Щорса в Черняхові авторів сайту “Моя Черняхівщина” спонукав один цікавий випадок на тій-таки вулиці Щорса на тому-таки базарі.

Тепер голова райдержадміністрації схвалює стихійну торгівлю

Днями члени виконкому Черняхівської селищної ради у рамках боротьби зі стихійною торгівлею на вулиці Щорса, яка не є територією ринку, намагалися оштрафувати суб’єктів виїзної торгівлі, котрі торгувати саме там не мали права. Зокрема підійшли до жовтого «бусика», з якого торгували скляними банками. І тут, наче відомий персонаж із табакерки, на арені суперечок з’явився голова Черняхівської районної адміністрації Сергій Петрович Поліщук. Він по-джентльменськи заступився за продавців склотари, мотивуючи це тим, що «аби людям було зручно». Члени виконкому були надзвичайно здивовані такими змінами у світогляді очільника району, адже ще позаминулої весни Сергій Петрович особисто керував перенесенням кіосків з вулиці Щорса, називаючи себе гарантом і кажучи: «Бардак кончився. Всьо». Ще свіжі спогади про те, як під час того знесення було зруйновано кіоск приватного підприємця Миколи Автономовича Іщенка. Ще тоді підприємець, не даючи переносити свій кіоск на інше місце, вимагав від представників влади рішення суду і чув від них у відповідь: «Ви нас судом не лякайте» і абстрактне особисто від Сергія Петровича Поліщука: «Всі ці матеріали будуть передані до суду». Але до Черняхівського районного суду звернувся Микола Автономович Іщенко з адміністративним позовом на неправомірні дії селищної ради щодо звільнення приватними підприємцями «самовільно зайнятих земельних ділянок по вулиці Щорса». Черняхівський суд, звісно, відмовив визнати рішення виконкому селищної ради неправомірним. І тоді наполегливий приватний підприємець звернувся до суду апеляційного.
Житомирський апеляційний адміністративний суд під головуванням судді Л.О.Зарудяної 22 червня цього року постановив апеляційну скаргу Іщенка Миколи Автономовича задовольнити частково, а саме «визнати неправомірним та скасувати п.5 рішення виконкому Черняхівської селищної ради №42 від 29 квітня 2010 року «Про впорядкування торгівлі на ринках селища та прилеглій території» в частині примусового знесення малої архітектурної форми підприємця Іщенка М.А».

Рік тому влада силою виганяла з вулиці Щорса приватних підприємців

Мала архітектурна форма торік, після "наведення владою порядку"

Навряд чи Сергій Петрович Поліщук та Іван Васильович Бабицький відшкодують збитки Миколі Автономовичу Іщенку. Сьогодні питання в іншому: вже можна торгувати у невстановлених для цього місцях? Зокрема по вулиці Щорса? Ну, щоб народу було зручно? Щоб народ не дратувався до парламентських виборів 2012 року і підтримав провладну партію, яка всім робить добре. А після виборів (у разі перемоги) знову можна зносити кіоски і розганяти стихійну торгівлю.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (3 голосів, середнє: 3,67 з 5)
Завантаження...

7 коментарів to “Апеляційний суд визнав неправомірним знесення кіоску приватного підприємця Миколи Автономовича Іщенка”

 • Вуйко says:

  Хай собі торгують банками. У них хороші банки і дешевші як у других. Трохлітрова по 5 грн. А скрізь по 6.50.

 • Odarka says:

  Хай торгують на території кооперативного ринку. Нащо захаращувати вулицю Щорса? Вона справді стала чистішою і акуратнішою після перенесення кіосків.

 • Протасевич says:

  А нашо було ламать кіоск Автономовичу? Шо в начальства не хватило розуму по хорошому з ним договоритися?

 • OCHERET says:

  У начальства не вистачило розуму проконсультуватися у юриста. Він би їм сказав,що треба рішення суду, щоб перенести малі архітектурні форми на нове місце.

 • Гість says:

  І що з того, що Автономович добився? Матеріальних збитків йому ніхто не відшкодує! Оце тільки радує, що про це написали…

 • Немирич says:

  Про таке треба обов’язково писати, щоб інші люди знали, що їм загрожує небезпека – завтра до них прийдуть такі поліщуки з бабицькими і розвалять їхню хату. І при цьому будуть розповідати, що вони наводять порядок в державі і що рівень ВВП невпинно зростає.

 • Василь з Осник says:

  Слава АвтоНОмовичу, захиснику підприємців від гвалтуваньмісцевої влади!

Залишити коментар

Gallery
17 24 26 100_1060
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829