![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Щороку Черняхівську ЗОШ I-III ст. полонить хурделиця під назвою “Новий рік”. І цьогоріч вона обрушила на нас лавину святковості. Розробка сценарію, клопітка щоденна праця над своїми ролями – все для того, аби подарувати школярикам справжню чарівну казку, яка захопить – і не буде відпускати. Звичні всім герої: Дід Мороз та Снігурка, Баба Яга, Попелюшка, Снігова Королева – вже, мабуть, назавжди закарбувалися в головах глядачів. А от не згадувані раніше персонажі не залишили нікого байдужим: Чіп і Дейл, Ємеля та незвичний Коник.
Окрім чаруючої вистави, перед кожним класом, як відомо, було поставлене завдання – розробити власну казочку, заспівати пісню та вивчити вірші. Можна впевнено сказати, що діти впоралися із цим усім. Навіть молоді мореплавці на нашому кораблі знань – першачки подолали всі перешкоди на шляху до зустрічі з Дідом Морозом. Старожили – випускники не пасли задніх, а творчо та майстерно підійшли до вирішення власного завдання та показали молодшим школярам, як потрібно дружно творити диво.
Звісно, свято не вдалося б, якби не справжні акторські перли. І ось цими скарбами стали учні 11-Б, 11-А, 9-Б та навіть сніжинки-помічниці з 2-А класу, а також Дід Мороз (не будемо розтаємничувати, хто ховався за сивою бородою).
Сміх дітей, веселощі, радість та блиск в очах — хіба не задля цього потрібно працювати не покладаючи рук…
Свято вдалося? Відповідаємо всі разом “так”!