![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
За перемогу в 4 етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових навчальних предметів 2012-2013 навчального року та перемогу в 3 етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2013 році щомісячну стипендію Президента України у розмірі 1100 грн. отримають один учень та двоє випускників Житомирської області. Про це йдеться у відповідному наказ від 4 жовтня, розміщеному на офіційному сайті Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України.
Серед них і наша землячка Дарія Шлапак, яка закінчила Черняхівську гімназію і зараз навчається в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Дівчина виборола 1 місце у секції екології Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України .
Президентську стипендію отримали 150 переможців олімпіад та 120 учнів-членів Малої академії наук з усієї України.
Молодець!!!
Молодець Дарія, ми тобою пишаємось.
молодець!!!!!так тримати!!!!!!
Ось так можна заробляти своїм розумом. Учіться!!!