![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Не раз черняхівці спостерігали, як автівки, повернувши з вулиці Житомирської на Леніна, з розгону «впиралися» в дорожній знак – вказівник на коростенський напрямок. Водії, не зорієнтувавшись і не встигнувши прочитати, що той поворот за 300 метрів, повертали на Калініна, доїжджали до лікарні і питали, де ж та коростенська дорога.
Цю проблему неодноразово обговорювали і в райдержадміністрації, і в селищній раді, і все не могли зрушити її з місця.
Тож депутат селищної ради і одна з керівників громадської організації «Україна – це МИ» Тетяна Тарнавська звернулася з цього приводу до начальника Черняхівського ВДАІ Віктора Волинця. Той у свою чергу зв’язався з дорожниками.
І ось наступного дня, 4 липня, працівники дільниці ДРП-5 Житомирської філії ДЕД демонтували знак. Його поки ніде не встановлюватимуть, тим паче, що перед мостом вже є подібний, який не заплутуватиме водіїв – гостей нашого району.
А я поміняв би тільки текст.Який? Подумайте.