![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Змагання проходили в спортивному залі Черняхівської гімназії. Організаторами турніру стали друзі прекрасної людини й першокласного тенісиста Павла Нестерчука, який, на жаль, відійшов у кращі світи. Долучилася до організації заходу також і Черняхівська районна громадська організація «Україна – це МИ». Нагороди кращим вручала мати Павла Нестерчука– Євгенія Леонідівна. На турнірі був присутній голова Черняхівської районної державної адміністрації Павло Дзюблик.
У напруженій боротьбі перемогли кращі тенісисти. Серед дорослих перше місце виборов Дмитро Попроцький із Селянщини, друге –В’ячеслав Лучак із Черняхова, третє – також черняхівець Олександр Осадчук.
Серед школярів у кожній з вікових категорій перемогли Сергій Костюк із Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Анастасія Остапчук, Катерина Бурлат та Андрій Крижанівський із Черняхівської гімназії, Василь Осадчий із Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Переможці й призери отримали медалі, грамоти, сувеніри й солодощі від ТМ «Руден».