Відбулося чергове засідання керівної ради ЧРГО “Україна – це МИ”

14 листопада відбулося чергове засідання керівної ради Черняхівської районної громадської організації “Україна – це МИ”. В ході якого було обговорено та прийнято рішення по ряду важливих питань, що стосуються подальшого розвитку організації.  Керівною радою були прийняті наступні рішення. В зв’язку з добровільним припиненням членства в організації виключити:  Т.І.Тарнавську, В.М.Богатирчука  з рядів організації, скоротити керівну раду до 6 чоловік. Включити в члени організації, на основі поданих заяв 39 мешканців району.  Також було затвердженно положення про структурний підрозділ “Спортивної риболовлі”.  Крім цього було прийнято рішення взяти під патронат організації дві позашкільні установи смт.Черняхова, а саме Будинок школяра та Дитячо-юнацюку спортивну школу.

Під час засідання було обговорено та прийнято рішення про проведення  декількох акцій.

Благодійна акції “Теплі речі”. Згідно з якою, громадською організацією оголошується збір одягу та взуття (які мають гарний вигляд)  для дітей шкільного віку, що потребують допомоги. Просимо всіх небайдужих долучитися до даної акції. Теплі речі ви можете принести в громадську приймальню ЧРГО “Україна – це МИ”, яка знаходиться за адресою: Черняхів, вул. Леніна, 25 (колишній райвійськкомат, 2 поверх).

Акція на кращий логотип для ЧРГО “Україна – це МИ”.  Кожен бажаючий може розробити логотип для громадської організації, який в подальшому буде використовуватися як її офіційний графічний символ .  Логотипи приймаються як в електронному вигляді так і на паперових носіях. Акція триває з 15.11.2012 року по 15.12.2012року. Нагородження переможця відбуватиметься під час проведення загальних зборів організації.

Також було затверджено розмір членських внесків. Для членів керівної ради 50 грн., для інших учасників організації 20 грн. в місяць. Від сплати членських внесків звільняються інваліди 1 та 2 групи.

Затверджено графік роботи громадської приймальні. Понеділок – пятниця з 10.00 до 15.00. Субота, неділя вихідні.

Було вирішено для всіх членів громадської організації надавати безкоштовні юридичні консультації.

 

 

 

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

9 коментарів to “Відбулося чергове засідання керівної ради ЧРГО “Україна – це МИ””

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  “…Не кажіть ,що соціальний рух виключає політичний рух.Ніколи не буває політичного руху який би не був в тойже час і соціальним”(Кінець цитати) – К.Маркс.”Вбогість Філософії”. Другий розділ.Метафізика політичної економії ст 185.Повне зібрання творів.Москва. Державне видання політичної літератури. 1955 .

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  “…На місце старого капіталістичного суспільства з його класами та класовими протилежностями приходить АСОЦІАЦІЯ, в якій вільний розвиток кожного є умовою вільного розвитку всіх.”(кінець цитати) – Карл Маркс .Повне зібрання творів. 4 том . ст 447.”Маніфест комуністичної партії” .Державне видання політичної літератури .Москва .1955.

 • Ромео says:

  Шо за срань у тебя в голове Аболдеть Ты б еще неандертальцев вспомнил

 • Солоха says:

  А вам би Арій не помішало б зробити щось на кшалт цього. або приєднатись до організації яка хоч щось робить для нас з вами. легше всього обливати лоюдей гноєм і цитатами немавідома звідки. Я думаю ви особисто принесете немало теплих речей діткам які цього потребують чи не так?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Так Солоха ,так згоден ,проте кожен буде займатись своїм і буде знаходитись на своєму місці,і досягне рівно стільки скільки йому дано з Вище та згідно своїх здібностей старання ,розуму та покликання , а цитати і покликання я вказав . Проте я вам зроблю комплімент та віддам належне в принципі з вами ще можна вести дискусію на відміну від Шекспірівського героя котрий любить читати тільки про неондартальців, до речі неондартальці це тупиковий відхил людського розвитку не дивно що цей індивід їх знає особисто.

 • Солоха says:

  До речі це ваші предки теж

 • Солоха says:

  Як на мене ви недалеко втекли від них (без образ) Вони були одним із щабелів розвитку людства завдяки якому такий індивід як ви пише коменти на їх рівні. Проте з вами дискусія має лише одне русло. Висновок глухий німого не почує. Зазубрені видно для здачі екзаменів в минулому факти лише затуманюють ваше бачення сьогодення. Візьміть відпустку.Ваш сайт перестає бути цікавим так як ви сам пишете коменти

 • ! says:

  “Було вирішено для всіх членів громадської організації надавати безкоштовні юридичні консультації.”
  у вас є юрист????

 • Павло Дзюблик says:

  Так, прийом членів громадської організації проводиться щоденно з 10 до 15 години. Громадська приймальня находиться на 2 поверсі торгівельного центру МАХІ, Черняхів, вул. Леніна, 25

Залишити коментар

Gallery
9 24 27
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031