![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Як зрозуміти трьохрічній малечі, що це таке і для чого воно тут стоїть? Якщо відверто, – намагалися це з`ясувати у однієї із маленьких шанувальниць каруселей. Не отримавши конкретної відповіді (якої годі чекати й від дорослого в такій ситуації) стало жаль не тільки дитину, а й самої «скульптури», на яку, чесно кажучи, моторошно, дивитися.
А «прикрашає» вона наш центральний ігровий майданчик не один місяць, а може вже й більше року. Виникає запитання, – в чиїй компетенції «реанімувати» ведмедика. Бо хоча й відомий дитячий віршик говорить, – попри те, що відірвали Мишці лапу – «…все равно его не брошу – потому, что он хороший», давайте, все ж таки, вчити наших дітей бути гуманними, а не споглядати ведмедика без голови вже протягом тривалого часу. Коли ж з`явиться той добрий Лікар Айболить і полікує тваринку? На радість усій містечковій дітворі.
Треба, замовити нову голову для медведика гуртківцям станції юних техніків з деревообробного гуртка. А якщо гуртка вже немає, то хай голову зроблять штабісти Партії регіонів, які орендують собі штабне приміщення за копійки на станції юних техніків.