![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Серед призерів:
Демчук Анна, учениця 11 класу, І місцем в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за програмою МАН у секції “Зоологія та ботаніка” та її педагогічного керівника Білоус О.В
Малявська Аделіау, учениця 9 класу, ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт за програмою МАН у секції “Світова література” та її педагогічного керівника Столярчук Т.П.