![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
З 3 червня по 6 липня в пологовому відділенні Черняхівського ТМО народилося 28 малюків.
Щиро здоровимо з народженням донечок родини Наталії Шлапак, Катерини Зубрицької із Черняхова, Наталії Заброцької з Сельця, Любові Шелестенко із Зорокова, Людмили Бражевської із Осник, Наталії Кучерчук із Дівочок, Валентини Беляк із Топорища, Марії Пашкевич та Тетяни Вертецької із Великої Горбаші, Ольги Опанасюк із Високого, Вікторії Татар з Окілка. Найкращі побажання з нагоди народження синочків родинам Тетяни Колесник зі Свиді, Наталії Чернявської з Очеретянки, Олени Лігінчук із Новополя, Христини Ночевчук, Катерини Рожко, Людмили Букати та Наталії Сліжевської із Черняхова, Ольги Римарчук зі Сліпчиць, Марини Лукомської з Фасової, Олени Слівінської із Високого, Яни Горецької з Іванкова, Олени Єлфімової із Трокович, Катерини Поліновської із Івановичів, Лесі Шклярчук із Росівки, Юлії Сергієнко із Ксаверівки, Людмили Бондаренко з Городища.
Бажаємо вам щастя, радості і втіхи від ваших дітей. Нехай вони ростуть здоровими і слухняними!