![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
В день християнського свята Віри, Надії, Любові відзначається День усиновлення. З цим святом Черняхівський РЦ СССДМ привітав прийомні сім”ї та дитячий будинок сімейного типу Черняхівського району. З великою любов”ю прийомні батьки та батьки – вихователі зігрівають дітей у своїх родинах, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє. Вітаємо їх з Днем усиновлення! Бажаємо, здоров”я, щастя, віри, надії, любові! Ми віримо, що посаджені вами зерна добра й любові в дитячих душах обов”язково проростуть пишним цвітом!