![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
На позачерговому засіданні сесії Черняхівської районної ради було обрано головного лікаря Черняхівського ТМО. Депутати одноголосно проголосували за єдиного кандидата – Віталія Віталійовича Ніколайчука. Єдиний опонент Павло Юрійович Журбенко під час останнього засідання бюджетної комісії зняв свою кандидатуру. Мотивуючи це тим, що з такими менеджерами він не зпрацюється.
Вітаємо Віталія Ніколайчука з призначенням. Сподіваємося, що Ваша плідна праця виведе медицину Черняхівщини на передові місця в Україні.
Запрошуємо Вас, шановний Віталій Віталійович, висловити своє бачення розвитку медицини Черняхівщини на сторінках нашого сайту.
По перше: бажано дізнатись громадськості , як голосували за Н
іколайчука по фракціях , особливо це стосується ПРіБЮТ . По друге не важко передбачити , що після “СТАТУСНОГО ТА ФУНКЦІОНОЛЬНОГО РЕФОРМУВАННЯ” на стане черга врегулювання майнових питань , тобто перерозподілу та руху матеріальних ресурсів тієї , умовно кажучи, структури , що лишиться від районної лікарні
Яка різниця по фракціях.Ковшевна та її оточення Нашоукраїнське ХВАТИТЬ писати єрунду.вАШ Ющенко був при владі,хто був в районі-Ченков,Гуменюк,тей самий Палагін.Що зроблено для району.А якщо в лікарню прийшов прекрасний спеціаліст,то вАМ аби щось написати.Да Вашувласть всю садити треба,а то й розстрілювати,як при Сталіну
Палагіну треба сказати спасибі хоча б за те, що написав історію медицини району. Так зробити слабо будь-якій організації!? А за те, що відхопив ласий шматочок землі біля лікарні, яку колись віддали Дзюблики, звичайно – гірко й соромно.
Нічого скоро до роботи приступить новий практолог і все буде гаразд.