Гречаного знімуть з перегонів у підтримку Добряка?

Керівництво партії УДАР і лідери Об’єднаної опозиції домовилися про підтримку єдиних кандидатів у мажоритарних округах.

Партія УДАР і об’єднана опозиція “Батьківщина” ще в січні почали переговори про спільне висування кандидатів у мажоритарних округах.

У середу стало відомо, що домовленість про висування спільних кандидатів досягнута, і лідери політичних сил готуються оголосити про це на початку наступного тижня.

За словами Валентина Наливайченка, спірних округів, де кандидати від партії УДАР і об’єднаної опозиції претендують на перемогу, залишилося близько 40.

“За допомогою рейтингового голосування й опитувань громадян ми визначимо, хто міг би стати єдиним кандидатом у цих округах”,— повідомив Наливайченко, додавши, що в більшості округів прохідні кандидати уже визначені, і їхні кандидатури не викликають заперечень із боку союзників.

Те, що домовленість досягнута, підтвердили й в об’єднаній опозиції.

“Я працюю в регіонах і був свідком того, як минулого тижня керівник донецького обласного штабу одержав від центрального штабу рекомендацію визначити шанси проходження наших кандидатів і кандидатів від УДАР і внести пропозиції”,- розповів депутат Іван Кириленко.

Він уточнив, що критерії вибору прохідних кандидатів будуть визначатися керівниками штабів на місцях. “Об’єктивно, це — довіра виборців, упізнаваність і авторитет”,— пояснив пан Кириленко.

Втім, якщо керівники партій уже досягли домовленості, то кандидати в народні депутати на місцях поки не збираються відмовлятися від участі у виборах добровільно.

У керівництві партій визнають, що питання зняття кандидатів “дуже складне”.

У партії УДАР  запевнили, що якщо буде потреба їхні кандидати готові відмовитися від участі у виборах.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

5 коментарів to “Гречаного знімуть з перегонів у підтримку Добряка?”

 • Невірич says:

  А що дійсно той Добряк такий добрий, що навіть Сергій знімає свою кандидатуру?

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Добряк то добрий , але все це замутка Сєні і Вітася , тільки покищо не зрозуміло хто кого замутив , але симітські гени Сєні своє зіграють.Всетаки на президентських перегонах 2010 він не підтримав Юлю в другому турі …?!

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  В додаток : простий аналіз покаже , що зняття голови Черняхівського Удару з перегонів на користь кандидата від Батьківщини мало , що змінить . Ось дивіться: частка черняхівських виборців в загальній масі округу близько 10% , потенційні виборці Гречаного це низькомобілізаційний електорат віком до 30 років – приблизно теж 10 % від тих хто точно голосує , адже половина виборців це пенсіонери котрі є на жаль наймобільніший та найстійкіший електорат ( феномен майже 20 – річної стабільності КПУ) . Отже Добряку a priori треба домовлятись з тим закого будуть голосувати пенсіонери.Що таке партійний фактор це перш за все усталений електорат , тобто сформоване ядро , люди котрі попри все голосують так , ане інакше , на жаль в Удару цього ще немає, це є в КПУ ,ПР , Батьківщини.

 • Микола Бутрик says:

  ПО ЦІЙ ДОМОВЛЕННОСТІ ГРЕЧАНОГО НЕ ЗНІМАЮТЬ, ТОМУ ЩО РЕЙТИНГ У НЬОГО НЕ НИЗЬКИЙ, ТАК ЩО ГОЛОСУЙТЕ ЗА ГРЕЧАНОГО

 • Вірний says:

  А що тей Гречаний конкретно зробив для свого села( а часу в нього вдосталь було, він же з корінних) щоб за нього голосувати? А домовленності потрібно додержуватись.Слово – діло, а не просто слова, а потім Рейтинг?!

Залишити коментар

Gallery
4 27 100_1507 dsc_0867
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031