![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Із нагоди Дня Конституції України та за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Григорію Федоровичу Сташенку – начальникові відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації присвоєно почесне звання ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ.
Сайт вітає Григорія Федоровича із присвоєнням почесного звання.
Вітаємо ! Вітаємо Вітаємо ! Учитель творить людину.Ці мудрі й ваговиті слова можна сказати про матір і батька В.О.Сухомлинський . Виховує все: люди,речі,явища , але насамперед і найбільше – люди. З них на першому місці – батки і педагоги. А .С. Макаренко
За що.За ту показуху ,що влаштували для табачника,чи за те що школу відкрили і! нікого не пускають,бо не кінчене будівництво.А навіщо зганяти все бидло району та області і відкривати її було.Але “взятки”заслужено бере