![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
«Не смітіть, там, де відпочиваєте» – саме такий меседж відправили своїм землякам члени Черняхівської районної організації «Україна – це МИ» та інші черняхівці – любителі чистого довкілля. Сьогодні вони збирали сміття в районі пляжу, а також на містку, де зазвичай найбільше рибалок, та аж до руїн замку Немирича. Крім цього, видаляли водорості вздовж тих місць, де купаються.
Звичайно, визбирати весь непотріб раз і назавжди – це нереально. Проте, може, це стане, приводом для відпочивальників замислитися: а чи не краще проводити час на чистих берегах водойми?
МОЛОДЦІ! тільки чисто не там, де прибирають… А смітять у нас скрізь. Пройдіться черняховом…