![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Напередодні Дня Святого Миколая у Черняхівському будинку дитячої та юнацької творчості начальник відділу у справах сім’ї, молоді й спорту Черняхівської районної державної адміністрації Ліна Мілевич традиційно зібрала дітей Черняхівщини з обмеженими можливостями – тих, які найбільше потребують уваги, тепла й турботи.
Солодкі подарунки від святого Миколая передали цим дітям представники двох благодійних фондів, якими опікуються директор Інституту правової політики Микола Оніщук та депутат обласної ради Володимир Пехов. А черняхівські діти отримали солодкі подарунки ще й від черняхівського селищного голови Івана Бабицького.
Прекрасні концертні номери подарували своїм одноліткам вихованці й викладачі Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості.
І юні, й дорослі глядачі духовно об’єдналися, дивлячись виставу «Золоте курча» у виконанні Київського театру маріонеток, який запросив у Черняхів Микола Оніщук. Адже в ній ішлося про те, що щирість і доброта перемагають усі негаразди, а злих і корисливих роблять добрими й турботливими.
Вибори не за горами…
Активізовуються Пєхови,Журавські,Оніщуки і т.д.
Дістали!