![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Тяжко захворіла одна з кращих спортсменок Черняхівщини, улюблена вчителька багатьох поколінь школярів, талановитий тренер Неля Миколаївна Сус. Діагноз -множинна мієлома (рак кісткового мозку). Для лікування потрібні великі кошти.
Згуртуймося для спільної справи, адже на Нелю Миколаївну чекають учні й колеги, діти, внуки, рідні. Допоможімо одужати прекрасній людині, невтомній трудівниці, чудовому фахівцеві.
Кошти просимо перераховувати на картку доньки – Євгенії Миколаївни Сус у ПриватБанку: 5168 7572 4347 3610. Можна передавати гроші і колегам Нелі Миколаївни по Черняхівській гімназії.
Гуртуємося заради порятунку хорошої людини!
Неля Миколаївна – гордість черняхова. Давайте всі разом підтримаємо неї і зробимо все, що в наших силах, щоб допомогти.