![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Сьогодні (в середу, 4 березня) вранці пограбували квартиру очільника місцевих козаків і одного з керівників ЧРГО «Україна – це МИ» Миколи Бутрика. Квартира знаходиться у двоповерхівці по вулиці Калініна, 1, має добудову і і запам’ятовується перехожим Державним Прапором України на флагштоці побіля будівлі та декоративними лелеками в гнізді (на фото – родина на її фоні).
Пограбування відбулося десь між дев’ятою та одинадцятою ранку. У цей час на вулиці Калініна було багатолюдно: перехожі йшли в бік лікарні, школи і назад. Тож, можливо, є ті, котрі бачили підозрілих людей, що заходили чи виходили (вибігали-забігали) в цей час із квартири чи в квартиру Миколи Бутрика, виносили речі. Спостережливі можуть допомогти правоохоронцям у розслідуванні.
Господарі дому просять повідомляти інформацію з цього приводу (за грошову винагороду) за телефонами: 0638542819, 0975965096.