До президентського кадрового резерву “Нова еліта нації” обрано черняхівців

За повідомленням управління головдержслужби в Житомирській області та у відповідності до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» в Житомирській області з 10 травня по 25 червня тривав прийом документів від осіб, які бажають узяти участь у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву у 2012 році.

1081 особа подала документи до участі у Конкурсі, зокрема у  Житомирській області документи подали 54 особи, з них в оцінюванні брали участь 40 претендентів.  Список цих осіб оприлюднений на веб-сайті управління державної служби Головдержслужби України в Житомирській області.

5 липня відбулося оцінювання учасників, що здійснювалося експертною комісією інтерв’ю-центра, функції якої здійснює в Житомирській області Центр підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Оцінювання проводилося у чотири етапи із застосуванням 100-бальної шкали: тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками (40 %); анкетування з визначення морально-психологічних і ділових якостей (10 %); тестування з іноземної мови (10 %); інтерв’ю з метою оцінювання тез публічного виступу, а також рівня мотивації щодо зарахування до Президентського кадрового резерву (40 %). Рейтинг учасника конкурсу визначався відповідно до суми отриманих балів. Зарахування кандидата до Президентського кадрового резервузалежало  від успішного проходження конкурсного відбору.

Відповідно до результатів оцінювання експертною комісією рекомендовано до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» переможців конкурсного відбору у 2012 році в Житомирській області зараховано: Руденького Андрія Олександровича, директора ТОВ «Нива експо».

Також за  грунтовні знання та ділові якості  запропоновано включити до резервного списку Конкурсу «Нова еліта нації» директора з економіки ТОВ “Нива експо” Прокопчука Валерія Вікторовича.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

6 коментарів to “До президентського кадрового резерву “Нова еліта нації” обрано черняхівців”

 • шаман says:

  Вівсяні смаколики прийшлися до смаку експертній комісії?

 • Comandantе says:

  шо за бред, вот это
  “…до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»… “

 • АРІЙ ЧИВЕШАЛАМ says:

  Принаймі якщо діюча влада буде викинена на смітник історії будь якій людині з цього списку можна буде надати факт що її з компроментує (компрмат), тобто на “лицо” буде простий момент що вона підтримувала теплі конструктивні та ділові стосунки з режимом . Існування матеріалу( морального доказу) про якесь відношення того чи іншого бізнесмена до підтримки режиму буде в якись момент комусь дуже доречним і вигідним.

 • Галич says:

  Не хотів би я буть кадровим резервом такого президента

 • peterson says:

  Який кадровий резерв? при всій повазі до Руденького, в нього просто не вистачить коштів стати президентом. У нас рівень президента – вага кошельків його і хто за ним стоїть. а рівень інтелекту – це такі “мєлочі жізні”…

 • Comandantе says:

  “Руденького Андрія Олександровича, директора ТОВ «Нива експо».”
  …це того самого Руденького,який каже директору Рельполя
  -навіщо ти їм так багато платиш?вони і за мінімалку будуть працювати

Залишити коментар

Gallery
13 23 28 122
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930