![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
За інформацією СЗГ УМВС України в Житомирській області, 13 жовтня 42-річний житель Черняхівського району звернувся до райвідділу міліції із заявою про те, що з подвір’я його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено металеві вироби та велосипед. Сума завданого збитку становить 3,5 тисячі гривень.
Дільничні інспектори міліції за підозрою у скоєнні злочину затримали двох 43-річних місцевих жителів, у яких викрадене вилучено.