![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
Цього тижня спливає 100 днів, як Житомирську кафедру УПЦ очолив єпископ Никодим.
У день Різдва Богородиці в ефірі каналу “Житомир” програма “Вірую”, яку гостинно прийняв в єпархіальному управлінні єпископ
Житомирський і Новоград-Волинський владика Никодим.
Про перші підсумки свого служіння на Житомирщині, про повернення Українській Православній Церкві приміщення Хресто-Воздвиженського храму (музей природи), про взаємини із світською владою та вітання зі святом дивіться сьогодні на каналі “Житомир” о 20.00, 23.30 та повтор у четвер о 10.55.