Жителі Городищ – ініціюють відставку сільського голови

Жителями села Городище ініційовано збір підписів під листом до Президента України В.Ф.Януковича, щодо притиправних дій сільського голови Григорія Вознюка. В листі мешканці висловлюють занепокоєння необєктивністю розслідування даної кримінальної справи а також просять достроково припинити повноваження сільського голови.

За словами учасників ініціативної групи за сільським головою неодноразово помічалося застосування фізичної сили щодо мешканців села.  Крім того мали місце усні погрози та залякування. Враховуючи всі ці факти жителі не хочуть бачити своїм сільським головою Григорія Вознюка.  Збір підписів триває.

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

4 коментарі to “Жителі Городищ – ініціюють відставку сільського голови”

 • Іра says:

  Цікаво,а хто його вибирав

 • peterson says:

  Ось так ми вибираємо: за гроші, за гарну пику, за обіцянки-цяцянки. А потім державою керують “проффесори”, а розумним людям жити важко.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  ГОЛОВНОЮ ПІДТРИМКОЮ СЕЛЯН МАЄ СТАТИ ВЕСЬ ДЕПУТАТСЬКИЙ СКЛАД СІЛЬ РАДИ , ЦЕ ПЕРШОЧЕРГОВО НЕОБХІДНО ХОЧ І ДУЖЕ ДЛЯ НИХ ” СТРЬОМНО”, АДЖЕ В НАС НИНІ ПРЕСТИЖНО БУТИ “ТУШКОЮ” . ПОТІМ НЕОБХІДНО ЗОРГАНІЗУВАТИ ШАЛЕННИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРЕСИНГ : ЗОСТОСОВУВАТИ СОЦМЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТУ , ІНФОРМАЦІЙНІ , ПЕРІОДИЧНІ ВИДАННЯ , ПРЕСУ МЕДІА ТОЩО . ТРЕБА ПАМ*ЯТАТИ ДОКИ ВОРОГ ТЕБЕ НЕ БОЇТЬСЯ ДОТИ ВІН НЕПЕРЕМОЖНИЙ . ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТИСК МАЄ ТРИВАТИ ДО ТИХ ПІР ПОКИ ВОЗНЮКУ ЦЯ ІСТОРІЯ ПОЧНЕ БАЧИТИСЬ У ВІ СНІ . ДЕПУТАТИ КОТРІ СТАЮТЬ НА СТОРОНУ СЕЛЯН МАЮТЬ ПРО ЦЕ ЧІТКО ЗАЯВИТИ І РОЗПОЧАТИ ПРОЦЕДУРУ ОГОЛОШЕННЯ НЕДОВІРИ , А СЕЛЯНИ МАЮТЬ ЗАБЛОКУВАТИ РОБОТУ СІЛЬРАДИ І ЗАПРОСИТИ ЖУРНАЛІСТІВ ТА КОРИСПОНДЕНТІВ РІЗНИХ КАНАЛІВ ЗОКРЕМА ОЛЕНУ ГАЛАГУЗУ , ОЛЕНУ КУЗНЄЦОВУ 1+1 В МЕНЕ Є ЇЇ № ТЕЛ І ВОНА ГОТОВА ПРИБУТИ НА БУДЬ-ЯКУ СЕРЙОЗНУ СКАНДАЛЬНУ НАГОДУ.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  ПЕРЕПРОШУЮ ЗА БЕЗТАКТОВНІСТЬ ЗВЕРТАТИСЬ ДО ГЛАВИ ДЕРЖАВИ ВСЕОДНО ЩО ДО ПАМ*ЯТНИКА ЛЄНІНУ З ПРОХАННЯМ ПРО ВІДПУЩЕННЯ ГРІХІВ . 9 СІЧНЯ 1905 р В СТОЛИЦІ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ м ПЕТЕРБУРЦІ З ВІРОЮ В ” ДОБРОГО ЦАРЯ” З ПРОХАННЯМ ПРО ПОКРАЩЕННЯ ДО МИКОЛИ 2 ПРИБУЛА БАГАТО ТИСЯЧНА МИРНА ДЕМОНСТРАЦІЯ РОСІЙСЬКИХ РОБІТНИКІВ ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ВИСЛУХАТИ НАРОД ЙОГО ПРОСТО РОЗТРІЛЯЛИ !

Залишити коментар

Gallery
26 31 100_1508 dsc_0869
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829