![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Мешканціі Черняхівського району (двоє братів і їхній вітчим) пограбували 20 могил на сільському кладовищі в Житомирському районі. Вони познімали з них металеві хрести та інші деталі з металу.
Всі троє вже зізналися у крадіжках, розповіли, як підкопували хрести, виймали металеві стовпчики огорож та лавок. Демонтовані вироби з металу вони ламали і здавали на один із пунктів прийому металобрухту.
Відносно габіжників порушена кримінальна справа за статтєю, що передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. Оскільки у підозрюваних вже є судимість, то цього разу вже точно позбавлення волі їм не уникнути.
Разом із тим працівники міліції здійснюють перевірку щодо законності роботи прийомного пункту металобрухту.