![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Шановні жителі Черняхівського району, минає 100 днів із часу роботи на своїй посаді голови Черняхівської районної державної адміністрації Павла Володимировича Дзюблика. Завтра, 15 липня, у великій залі Черняхівської районної ради відбудеться його звіт про роботу протягом зазначеного періоду. Початок – о 14. 00.
Запрошуємо всіх бажаючих . Очікуємо на людей, яких хвилює доля Черняхівщини.
Доречними будуть ваші питання й конструктивні пропозиції, шановні земляки.
Оргвідділ Черняхівської РДА