![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Розпочато підготовчі заходи щодо розробки проекту Програми соціального й економічного розвитку Черняхівського району на 2015 рік. На апаратній нараді у голови райдержадміністрації П.В. Дзюблика обговорено склад робочої групи з підготовки та розгляду пропозицій до проекту цієї програми. З цього приводу підготовлено відповідне розпорядження голови райдержадміністрації.
Крім того, відділом економічного розвитку й торгівлі райдержадміністрації підготовлено рекомендації та перелік форм основних показників до розділів проекту програми, які надіслані всім співрозробникам Програми.
Попередні пропозиції щодо заходів Програми просимо направляти відділу економічного розвитку й торгівлі райдержадміністрації або на електронну адресу rda_ch@mail.ru