![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Наближається зима. Уже зараз наші воїни мерзнуть холодними ночами. Міноборони повідомляє, що солдатам дадуть зимове обмундирування, але й громада повинна зробити свій внесок. Тому на Черняхівщині стартує акція «Зігрій солдата». Просимо всіх приносити теплі чоловічі речі у приймальню Черняхівської районної державної адміністрації, де працюють наші волонтери.
Приймальня працює з 09.00 до 15.00. Після 15.00 речі можна залишити черговому на вахті.
Чекаємо від небайдужих светри, куртки, штани, теплі шкарпетки й рукавички, термобілизну, спортивні шапки, ковдри.
На фото працівники Черняхівської районної державної адміністрації, які першими долучилися до акції “Зігрій солдата” і вже принесли до волонтерського приміщення такі необхідні в даний час речі для наших захисників.
коли вже прийде до влади нормальний, який зупинить цю нікому не потрібну війну…