Звернення колегії УМВС України в Житомирській області

Шановні жителі Житомирщини!

Наша країна переживає нелегкі часи. Східні регіони лихоманить від атак сепаратизму та тероризму. Військовослужбовці, працівники міліції та добровольці зі зброєю в руках змушені відвойовувати правопорядок і спокій на буремних Донбасі та Луганщині, аби протистояти поширенню неоголошеної війни на інші українські регіони.

Головним завданням органів внутрішніх справ у таких умовах є збереження територіальної цілісності України,  захист конституційних прав громадян, недопущення руйнування внутрішнього устрою та інфраструктури міст та сіл, забезпечення законності у всіх сферах суспільного життя.

Житомирські правоохоронці несуть службу із забезпечення правопорядку, фактично, у самому горнилі війни. Вони патрулюють населені пункти Луганщини, чергують разом з військовослужбовцями на автомобільних блокпостах, беруть участь у проведенні спецоперацій з, так званої, «зачистки» міст і селищ, звільнених від терористів. Кожен з них – незламний духом боєць, мужній і сильний патріот своєї країни. Для кожного правоохоронця, який вирушає в зону проведення АТО, головним є виправдати покладену на нього довіру у виконанні надважких завдань і повернутися додому, до рідних, цілим і неушкодженим.

За таких обставин, сьогодні, як ніколи, усім тим, хто ціною власного здоров’я та життя повертає спокій на схід України, хто опинився у скруті через вимушене залишення власної домівки і знайшов тимчасовий прихисток у нашому регіоні, важливо відчути нашу з вами підтримку.

Ми дякуємо вам, шановні жителі Житомирщини, за виявлення у нелегкі часи притаманних вам рис – чесності, порядності і життєвої мудрості. Звертаємося до вас із закликом згуртуватися для захисту нашої країни не тільки на передовій, а й створивши надійний тил нашим бійцям.  Це потребує самовіддачі та дисципліни від кожного з нас. Проте наш патріотизм, витримка і вірність рідній українській землі, безумовно, стануть запорукою подолання усіх труднощів і збереження споконвічних миру і спокою на нашій Батьківщині.

 

 

З повагою

колегія УМВС України в Житомирській області

 i

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 14 100_1565 100_1617
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031