![8 8](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_gol1.jpg)
![14 14](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04171.jpg)
![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Питання, здавалося б, дріб’язкове, але навіть для його вирішення потрібно звернутися по дозвіл до ряду структур. Тому працювали керівники району і селища над його вирішенням спільно.
Та результат того вартий!
Подивишся, як дорослі і, головне, діти переходять дорогу у спеціально відведеному місці (та ще й одну секцію паркану спеціально знято там, де зебра для зручності, щоб не обходити) – радієш за них та надієшся на водіїв, що відтепер вони точно бачитимуть відповідний знак, що встановлений, та намальовану «зебру» і поводитимуться, як того вимагають правила дорожнього руху.
Скажемо більше, голова райдержадміністрації П.В.Дзюблик з особливою увагою слідкує за станом автодоріг у районі, бо йому вони дісталися у жахливому стані, от і робить все можливе та частинку неможливого задля їх покращення. Де за державні кошти, де за спонсорську допомогу, але дороги в районі підсипаються та латаються, як кажуть у народі, але варто розуміти, що і ямковий ремонт коштує чималих грошей.
Павло Володимирович тримає на особистому контролі і встановлення відповідних дорожніх знаків та «лежачих поліцейських» на дорогах гарної якості задля безпеки руху транспорту та пішоходів, тому в найближчий час і це питання вирішиться.