![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Вона була заснована в 1931 році і називалася тоді «Комунар Черняхівщини», із 1944 по1962 рік називалася «Колгоспник Черняхівщини», а вже із 1962 року – «Нове життя».
Редакція «Колгоспника Черняхівщини» розміщувалася в центрі Черняхова: в будівлі, де зараз магазини «Електрон» та «Ритуальний», а колись були «Хлібний» і «Техніка», а також у будинку, на місці якого нині стоїть новозбудований магазин Славінських , і навіть у приміщеннях учгоспу.
Читаючи старі і навіть давні випуски районної газети, відчуваєш дух тієї епохи. Наприклад, 29 жовтня 1960 року «Колгоспник Черняхівщини» писав: «Комсомолка Поліна Никодимівна Каплун працює пташницею в андріївській артілі «За врожай». В цьому році молода трудівниця зобов’язалася одержати по 100 яєць на курку-несучку. Взяте зобов’язання вона виконує. Вона вже одержала до Дня комсомолу по 98 яєць. Крім того, вона виростила 520 качок, завдяки чому колгосп продав 8 центнерів пташиного м’яса».
Може, хтось із наших читачів знає чи знав цю жінку – передовика, – відгукніться в коментарях.