![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
Я спеціально не взяла слова в заголовку в лапки, бо власниця черняхівського кафе «Золота теща» таки справді золота: Леся Бондарчук із сином Дмитром надумали наліпити для наших воїнів вареників, покликали волонтерів, волонтери ж гукнули всіх небайдужих – і ось уже кипить робота.
Варениками не обійшлися. Волонтери, черняхівські вчителі, гімназисти й школярі, медики й працівники районного будинку культури та будинку дитячої і юнацької творчості наліпили голубців, наробили домашніх ковбас, напекли пирогів, печива. Вареники, голубці й ковбасу зварили та спекли і залляли у відерцях смальцем.
Продукти для виготовлення смаколиків надала власниця кафе. Крім неї, фарш і сало дали приватні підприємці з місцевого ринку. Власники «Міні-маркету» подарували воїнам 38 банок розчинної кави. Черняхівський комбінат хлібопродуктів за сприяння Черняхівської райради долучився до спільної справи двома мішками борошна.
Наші бійці, які захищають Україну в районі Артемівська та поблизу Маріуполя, вже отримали з любов’ю приготовану домашню їжу і віддзвонилися черняхівським волонтерам. Вони дякують Лесі Григорівні і всій компанії доброчинців за їхні золоті руки й гарячі серця. Особливий привіт шлють школяркам і гімназисткам і вірять, що юне покоління українців росте справжніми патріотами.