![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У містечку Дубно на Рівненщині відбувся Всеукраїнський збір активістів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Джура 2013: Волинська Січ».
Житомирщину традиційно представляла команда Зороківського козацького ліцею «Характерники», підкріплена джурами з Черняхівської гімназії та Жадьківського колегіуму. Керували юними козаками директор Зороківського козацького ліцею Олег Шевцов і директор Жадьківського колегіуму Олександр Прут.
Крім «Характерників», у зборі цьогоріч брала участь команда «Поліський курінь» із Чуднова.
Збір тривав на базі військових частин Дубенського та Рівненського гарнізонів (у Дубенському замку) із 8 до 17 липня. Протягом тижня 220 дітей з 22-х областей України вчилися козакувати, тримати в руках стрілецьку зброю, влучно стріляти, долати смугу перешкод та багатьох інших військових премудростей.
Всі юні козаки та їхні керівники жили в польових умовах (в наметовому містечку), мали все необхідне спорядження для організації польового табору.
Цьогоріч не було змагань у плані визначення місць, але команди з різних куточків України ділилися досвідом. Зокрема «Характерники» демонстрували всім власний вишкіл у стройових вправах.
Шось мені все це “Зірницю” нагадує.