![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Народні депутати України, які є членами міжфракційного об’єднання «За Житомирщину», створення якого ініціював Павло Володимирович Дзюблик, працюють над вирішенням актуальних для Житомирщини питань злагоджено та у всіх напрямках.
Зокрема, 17 лютого у м.Коростень відбулося громадське обговорення на тему «Сучасний стан, проблематика та актуальні завдання сьогодення з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи». На даному заході були присутні народні депутати України Володимир Юрійович Арешонков (координатор обговорення, член міжфракційного об’єднання) та Ярослав Миколайович Москаленко. В цей час наш земляк, народний депутат України по Малинському мажоритарному виборчому округу(№66) Павло Володимирович Дзюблик, який ніколи не залишається осторонь проблем громад, мав особисту зустріч з Прем’єр-міністром України Арсенієм Петровичем Яценюком по даному та інших важливих питаннях для нашого регіону.
19 лютого відбулось виїзне засідання Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у м. Чорнобиль за участі П.В.Дзюблика.
Саме завдяки комплексному вивченю проблеми можна знайти реальні шляхи її вирішення.
Детальну інформацію про поїздку можна прочитати на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.