Комітет виборців України вимагає визнати Журавського ворогом преси № 1

25 липня громадські організації «Спілка молодих журналістів Житомирщини» та Житомирська філія Комітету виборців України звернулась до Незалежної медіа профспілки України та Інститут масової інформації з проханням дати перше місце в щорічному рейтингу «Вороги преси -2012» депутату Верховної Ради Віталію Журавському.
Номінацію пропонується дати Віталію Журавському за внесення законопроекту, який пропонує посилити кримінальну відповідальність за образи та наклеп. «Цей законопроект спрямований ні на що інше як на придушення вільної журналісти через залякування. Всім відомо, що з рівнем правосуддя в країні ця норма стане ні чим іншим як розправою над пресою», – йдеться у звернені. Якщо депутати хочуть посилення відповідальності – нехай почнуть з себе.
Ситуація нагадує приказку «на злодії шапка горить». Якщо чесному депутату Журавському є чого боятись, нехай не вплутує у власні страхи всю державу.
В пояснювальній записці до законопроекту Журавский зазначає, що Дума Росії суттєво підвищила відповідальність за «наклеп». Разом з голосуванням за «мовний» законопроект стає незрозумілим, інтереси якої держави захищає депутат Журавський.
«Нам соромно, що ця людина – наш земляк! Сподіваємось, що така ініціатива депутата отримає належну оцінку серед вільних засобів масової інформації», – наполягають громадські організації.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

9 коментарів to “Комітет виборців України вимагає визнати Журавського ворогом преси № 1”

 • Оленка says:

  А ще цього діяча треба визнати “свадєбним генералом № 1”. У Черняхові поремонтували шматок вулиці Червоноармійської за державні гроші – а Журавський тут як тут – урочисто відкриває новий асфальт, дякує будівельникам. Хитрун. Люди ж бо думають що це він дорогу за свої гроші зробив. Безсоромник.

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Судячи з досконалої граматики написання в українській мові не важко здогадатись ,хто написав перший коментар . Та це радше як комплімент , самому бодай від того хоч лишень. Власне кажучи так воно і є , і з цим варто погодитись. Мене жахає написання : “ощадбанку СРСР “- уривок з білборду що близ будинку райспоживспілки , слово СРСР написано так , ніби ця держава є існуючою .Для коректності потрібно принаймі додавати “бувшого срср”, та це багато видає про дійсну ментальність та мислення людини , що підписалась під цим так би мовити ” недорозумінням” .

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Я написав про акцент на який спрямована увага , і це видно для людей з аналітичним розумом . Вся тематика напису спрямована на настальгічний мотив за “безтурботним совдепівським життям ” , кому тоді було добре – нинішнім пенсіонерам , саме цій категорії людей спрямованна основна увага , адже вони виховані силою “керівної та спрямовуючої” , саме їх привчили ні про що не думати , бути смиренними ,заляканими ,безвідповідальними та безініціативними , отримувати все готове , та назавжди забути про особисту громадянську позицію і відповідальність , саме вони заявляють : поверніть нам срср та Брєжнєва з “докторською ” по 2.50 за кг. Хто проголосував за “гарного мужчину – Президента ” , що побіцяв їм захмарні пенсії та повне повернення вкладів ощадбанку бувшого срср , і вони рухомі своїми егоїстичними пристарілим маразматичним совковим розумом завжди для своїх внуків свиню у вигляді правлячого регіоно-комуняцького сурагату з держ боргом на сто років вперед, саме завдяки цьому “маргінальному ” поколінню приходять до влади на кшталт нашого селищного голови , саме на них надія в подібних триглобів візантійсько – меркантильного типу ” християнських демократів “

 • Українець says:

  Єдине, чого досягли індивідуми на кшталт бандерівця та йому подібних – це 20 років ляпати язиком, нічого не робити. ні за що не відповідати. Але ж ти бач – про аналітичний розум згадав!

 • Студент says:

  Єдине, чого досягли індивідуми на кшталт бандерівця та йому подібних – це 20 років ляпати язиком, нічого не робити. ні за що не відповідати. Але ж ти бач – про аналітичний розум згадав!

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Бандерівці зробили Тернопіль та відповідно Тернопільщину кращим регіоном України в соціальному та плані інвестиційної надійності і привабливості . На поточний момент Луганщина переймає досвід цього “депресивногота дотаційного регіону”. Луганщина котру втопили в багні так як і Донечину як раз таки не бандерівці . Бандерівці на Галичині показали зовсім зворотній чин , і вдоказ цього рейтингове лідерство соціал-націоналістів на зазначеному терені . А ВАША ПОМИЛКА ТОВАРИШЕ “УКРАЇНЕЦЬ В ТОМУ ,ЩО ЗА 20 РОКІВ ІНДИВІДИ НА КШТАЛТ БАНДЕРІВЦІВ ЗОВСІМ НЕ БУЛИ ПРИСУТНІ ПРИ ВЛАДІ , ТІЛЬКИ НА ПОЧАТКУ 2009 РОКУ В ТЕРНОПОЛІ ПЕРШІ СВОБОДІВЦІ ПРИЙШЛИ ДО МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ , І НАРАЗІ УТРИМУЮТЬ ТАМ ЛІДЕРСТВО СИМПАТІЙ МЕШКАНЦІВ. НАВІТЬ ПОКІЙНИЙ ЧОРНОВІЛ ЗОВСІМ НЕ АСОЦІЮВАВ СЕБЕ З ПОСЛІДОВНИКОМ СТЕПАНА БАНДЕРИ , ТИМ БІЛЬШЕ РІЗНІ ДИСТРУКТТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ ТИПУ ” ПОМАРАНЧЕВИХ , СЕРДЕЧНИХ , БІЛО-СИНІХ ,” ТОЩО . Дякую товариша “укаїнця ” за критику та історичну неточність точніше як казав лєнін ” БЕЗПЛАТНУЮ БУРЖУАЗНУЮ КРИТИЧЕСКУЮ РЕКЛАМУ”.

 • peterson says:

  Не сваріться! Знаєте прикол? Владі дали вказівку втілювати ініціативи президента. Як? посто треба їздити по селах і розказувати ЯК САМЕ нам стало жити краще. Ми ж бо, невігласи, не бачимо цього покращення, повилазило б нам. А воно вже настало!!!Не вірте очм своїм…

 • БАНДЕРІВЕЦЬ says:

  Таки й справді не потрібно сваритись , адже тим хто нас грабує вигідно щоб ми гризлись між собою.

Залишити коментар

Gallery
2 7 14 100_1598
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829