![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
У Черняхівському районі, як і в області, вшанували кращих підприємців до їхнього професійного свята, визначивши переможців у різних номінаціях. Кращий керівник року – Федір Горбань (ПАТ «Головине – Граніт»), кращий аграрій – Іван Бовсунівський (ПАФ «Дружба»), кращий роботодавець і виробник найякіснішої продукції – Андрій Руденький (ТОВ «Нива Експо»), кращий молодий приватний підприємець – Віктор Ревчук із Бежева, успішна бізнес-леді – Наталія Лук’янчук, найсумлінніший платник податків – Віктор Пашинський, кращий будівельник – Вітольд Опанасюк.