![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Лебеді належать до ряду гусеподібних, родини качкових, підродини гусевих. Звучить усе це якось не зовсім романтично, проте коли бачиш цих гордих птахів на черняхівському ставку, то розумієш, що нічого спільного з прозаїчною домашньою птицею вони не мають.
Правда, лапи у лебедів досить короткі, тому вони, пересуваються по землі незграбно. Зате у них дуже розвинена літальна мускулатура, що дозволяє їм долати тисячі кілометрів на їх щорічних перельотах на південь і назад.
Черняхівські лебеді відрізняються сміливою і компанійською вдачею, і коли їх починаєш фотографувати, то підпливають ближче.