Нардеп із фракції Партії регіонів Віталій Журавський проголосував за антиукраїнський «мовний» законопроект

Член депутатської фракції Партії регіонів у Верховній Раді України і віднедавна добрий друг освітян, медиків та інших представників інтелігенції Черняхівщини, котрий підвищує їхній культурний рівень, возячи на екскурсії Києвом, Віталій Станіславович Журавський (набув депутатських повноважень 24 квітня 2012року) проголосував ЗА “мовний” законопроект Колесніченка-Ківалова, спрямований не тільки проти закріпленої Основним Законом державної мови, а й на загострення політичної ситуації в Україні, що може спричинити розкол країни за мовним принципом і поставити під загрозу саме існування незалежної України. Адже втрата державної мови – це початок втрати території, єдності нації. http://bukvoid.com.ua/events/culture/2012/06/05/105417.html
Нагадуємо: Журавський Віталій Станіславович (дата народження – 8 травня 1955 року)— український правознавець і політичний діяч. Професор, заслужений діяч науки і техніки України. Академік Академії правових наук України. Академік Української Академії політичних наук. Автор понад 200 наукових праць, в тому числі 11 монографій, 6 підручників.
Має три вищі освіти — юридичну, філософську та журналістську. Кандидат філософських наук, доктор політичних наук, доктор юридичних наук.
Член Спілки юристів України, член Національної Спілки журналістів України.
Стаж науково-педагогічної роботи — 18 років.
Має почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» (2000 р.), нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» (2001 р.), орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2003 р.), почесною грамотою Верховної Ради України «За особливі заслуги перед українським народом» (2004 р.) та іншими нагородами.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

5 коментарів to “Нардеп із фракції Партії регіонів Віталій Журавський проголосував за антиукраїнський «мовний» законопроект”

 • я says:

  Брехун він заслужений. Ще хочеться запитати в “заслуженого діяча та науковця” де він взяв такі кошти на підкуп пенсіонерів та малоймущих.

 • Волю Україні says:

  І за цю ,вибачте, гниду будть знову голосувати виборці Черняхова.Хоча кому це цікаво?Сам закон антиконституційнай та антиукраїнський,а всім начхати!!!І опозиція дурниками прикинулись-незрозуміли за що голосування почалось,карточки відсутніх витягти не встигли.Абсурд та відмовки.Я говорив і буду говорити,що нема ні влади ні опозизії,зе все одне шобло,ворона вороні око не витягне!

 • Українець says:

  Перш ніж впадати в істерику. прочитайте законопроект хоча б до ст.6. А то у нас вже традиція-не читав, не бачив, а висловлююся.

 • АР(ій) -ю- Чивешалам says:

  Крапку в цьому питанні було поставленно 28.06 96 р під час прийняття Основного Закону України . Вся ця мовна маячня яка робиться сьогодні : по перше на замовлення ” Путімедвії”, на че б то в обмін на знижку ціни газу, по друе – перевірена в 94, 98,99,02,04… р політтехнологія , по третє відволікання уваги українців від промахів та злочинів режиму. Дивно проходило перше читання, немов зговорились чесне слово .Щодо пана Журавського , ну поперше відпрацьовує 50 гр, подруге великі сумніви що він є українець .

 • Юрій Малашевич says:

  Повністю підтримую АР(ій) -ю- Чивешалам! Зато коли він приїзжджав на козацьке свято, класні тьолкі коло нього ходили разом з Женьой нагурной!

Залишити коментар

Gallery
4 7 28
Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829